Welcome to New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to New York

Isten hozott a Nagy Almában, azaz New York-ban! Bulik, botrányok, akár szerelmi sokszögek sokasága vár Rád! Alakítsd te a történéseket!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Ashley Harison
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Dexter Westwood
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Abbie Clearweather
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Peyton Tanner
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Thomas Summers
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Patricia Cutteridge
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Ellie Olson
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Alina Stevenson
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Hanna Marin
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_lcap♫ Holly Lea Hudson ♫ I_voting_bar♫ Holly Lea Hudson ♫ I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:20 pm by Hanna Marin

» Játszópajtit akarok
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 8:29 am by Alina Stevenson

» Alina Steveson
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:41 pm by Ashley Harison

»  ~Konyha~
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 1:31 pm by Holly Lea Hudson

» Silver Rose High School
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:16 am by Patricia Cutteridge

» Nem leszek, mert...
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:20 pm by Holly Lea Hudson

» °O°o Roxfort o°O°
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm by Holly Lea Hudson

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:33 am by Vendég

» ~Hálószoba~
♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm by Holly Lea Hudson

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 10:37 pm-kor volt itt.

 

 ♫ Holly Lea Hudson ♫

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

♫ Holly Lea Hudson ♫ Empty
TémanyitásTárgy: ♫ Holly Lea Hudson ♫   ♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 8:45 pm

Holly Lea Hudson

♫ Holly Lea Hudson ♫ Ashleybensonashleybensoy

Név: Holly Lea Hudson
Becenév: Holly, Lea, Le, Holliday
Nem: lány
Kor: 18
Születési hely, idő: Wrightsville Beach, 1992.12.8
Mely közösségbe tartozik karaktered: Semlegesek

Jellem: Barátságos és állandóan pörgő típus vagyok, aki imád bulizni. Mindenem a csillogás és a hírnév. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló személyiségű vagyok. Rendkívül sokrétű, változékony természetű, és remek előadó. Ha kell ártatlan, védtelen kislány, olykor komoly felnőtt, hol pedig igazi végzet asszonyává változik...és ami a legfontosabb...sohasem tudhatod épp melyik lánnyal állsz szemben... Ezen felül még szeretem az őszinte embereket és azokat, akikkel el lehet rendesen beszélgetni. Szeretem a csokit és minden más édességet legyen az akár valami fincsi koktél vagy éppen egy cuki pasi.

Kinézet: Szemeim gyönyörű kék színűek és talán ettől ilyen figyelemfelkeltőek. Mindig gyönyörű szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Szemöldököm szépen ívelt. Arcomra bájos vonások jellemzőek. Ajkam közepesen teltek. Tipikusan modell alkat vagyok a magam 165 cm-vel. Lábaim hosszúak, és formásak. Alakom véleményem szerint tökéletes. Hajam mindig is nagyon hosszú volt, ez most sincs ez másként körülbelül a hátam közepéig érhet. Csillogó természetes színben pompázik és az esetek többségében göndörtincsek keretezik arcom. Bőröm fehér és makulátlan, bársonyos tapintású.
Járásom könnyed kecses. Egy darab tetoválásom van ami egy triquetra, ez egy ősi kelta szimbólum ami a bennem lakozó hármasságot hivatott jelölni. Ruhatáramban megtalálhatóak kisebb számban a farmerok és pólók de azokból is a divatosabb fajta, mint a csinos, nőies ruhák, a hozzájuk illő magas sarkú cipellők is. Amikor sminkkelem magam akkor a szemeimet fekete színnel festem, ami tökéletesen kiemeli őket.

Előtörténet: Az én életemről elég nehéz beszélni. Nagyon összetett és nem igazán vidám, de bízom a jó végekben és remélem, hogy az én történetem is jól fog végződni. Na de kezdjük az elején:

Születésemtől 5 éves koromig
Nem túlzok, ha azt mondom, hogy ez az időszak volt a legszebb az életemben. Egy hideg téli napon 1992. December 8-án. Wrightsville Beach születtem.A mi kis városkánk minden egyes lakója a hideggel küszködött és azzal, hogy hogyan jutnak el majd másnap a munkahelyükre, vagy éppen az iskolába, vagy kinek ahová kell. Kivéve egy családot, az enyémet. A nagy sürgés-forgás stimmel, de nem éppen az előbb felsoroltak miatt, hanem azért mert én megszülettem.
A család második kislányaként születtem be az Burke családba. Igazából azt nem tudom, hogy mennyire vártak, de az biztos, hogy szerettek. A nővérem hat évvel idősebb nálam, ezért vele kimondottan jól kijöttem. Mindig vigyázott rám és imádott velem játszani. A legjobban mégis apa szeretett, valami miatt sokkal jobban ragaszkodott hozzám, mint a család többi tagja. Mondjuk ezt a szeretetet ki is érdemeltem: az apa volt az első szó amit kimondtam, együtt kerestük meg a húsvéti nyuszik rejtekhelyét. Apa kísért el az oviba, és mindig ő jött értem autóval. Szerintem emiatt romlott meg a kapcsolatom a család többi tagjával, de akkor ez még nem igazán érdekelt. Nagyon jó kislány voltam. Szót fogadtam a szüleimnek és a nővéremnek is. Ebben az időben azt hittem, hogy enyém a világ legjobb családja egészen addig a tragikus napig, amikor édesapám meghalt. Elég nehéz beszélnem róla, de megpróbálom összefoglalni a történteket. Alig múltam 5 éves, amikor apa beültetett az autóba és el akart vinni az állatkertbe. Imádtam ott lenni és ezt ő pontosan tudta. Aznap megígérte, hogy megsimogathatom az állatokat, amit azelőtt sosem engedett. Nagyon izgatott és türelmetlen voltam. Arra kértem apát, hogy vezessen gyorsabban és ő meg is tette. Nagyon gyorsan száguldottunk az úton...apának megszólalt a telefonja... valakivel beszélgetett, én meg az kiabáltam, hogy gyorsabban-gyorsabban. Ő csak mosolygott és a gázra lépett. Minden olyan gyorsan történt...kisiklottunk az útról és egy oszlopnak ütköztünk. A többi már nem emlékszem. Néhány napig kórházban voltam, amikor magamhoz tértem senki nem volt bent velem. A nővér elmesélte, hogy a balesetben apa meghalt és, hogy a családom holnap jön be meglátogatni. Hatalmas bűntudatom volt. Magamat okoltam az apukám haláláért és a dolgomat a többiek sem könnyítették meg. A hosszú lábadozásom alatt végig kemények voltak velem. A törött bordáim, csuklóm és fejem nem fájt annyira mint a családom hűvössége. Fél év kórházban töltött idő alatt a sebek begyógyultak, de azt nem tudtam elfelejteni, hogy miattam halt meg az az ember akit a világon a legjobban szerettem.

6 éves koromtól 15 éves koromig
A testi sérülések hat éves koromig elmúltak, de azt nem tudtam kiverni a fejemből, hogy akaratom ellenére, de megöltem az apámat. Anya egyáltalán nem éreztette velem, hogy az én hibám, de nagyon közömbös volt velem. Nem érdekelte, hogy mit csinálok, nem szólt bele a dolgaimba, ritkán beszélgettünk és kivételezett a nővéremmel. Hat évesen ez nagyon bántott, de most visszagondolva emiatt lettem talpraesett és ennek örülök. Na, de kanyarodjunk vissza a történetemhez.
Mire megkezdődött az iskola egy picivel jobban éreztem magam. Aztán az iskolába hamar beilleszkedtem és barátokat szereztem akik feledtették velem a történteket. Jártam énekelni és színészkedni, ezen kívül pedig még táncoltam is. A fiúk társaságát direkt kerültem. Ez valami fura dolog ami kialakult bennem. Nem tudom, hogy miért, de hosszú ideig bennem volt. Tizennégy éves koromban bekerültem a Wrightsville Beach High School falai közé, ahol újra elveszettnek éreztem magam. Az elit csajok folyton csak a pasikról beszéltek és engem is azzal nyaggattak, hogy miért nem járok senkivel. Kénytelen voltam kitalálni magamnak egy pasit. Mindenkinek azt mondtam, hogy a barátom 5 évvel idősebb nálam és Európában tanul. Néhány hihető történet után leszálltak rólam és végre nyugtom volt.

16 éves koromtól napjainkig
Az életem ebben szakaszban hatalmas változáshoz közeledett. Egyre többet mentem szórakozni. Jól éreztem magam a az éjszakában. A szerelmi életem egyre jobban változott. Sok olyan emberrel kerültem össze akiről azt sem tudtam, hogy miért is álltam szóba velük, de néha kifejezetten jólesett velük szórakozni mert senkit nem tudtam igazán megszeretni. Egy hűvös őszi estén, azonban megtörtét amire nem számítottam soha. Az nap éjszaka találkoztam egy Lucas nevű sráccal. Amikor megláttam, már akkor tudtam, hogy ő más. Ő különleges volt. Nem igazán tudtam volna megmondani, hogy miért, de tudtam, hogy meg kell szereznem magamnak. Akkor hajnalban nem igazán volt kedvem haza menni, de végül is mégis csak megtettem. Nagyon hosszú éjszaka volt, ezért is nagyon fáradtan indultam el hazafelé. Az út nem volt annyira vészesen hosszú, de sötét volt és valamiért n agyon hátborzongató is. Ekkor az események rémisztően gyorsan alakultak. Egy sötét és nagy valami jelent meg az úton, majd a következő pillanatban már rám is vetette magát. Majd csak az éles fájdalomra emlékszem és a lüktető végtagjaimra. De nem sokkal később még mielőtt az a valami elkezdhetett volna marcangolni, egy srác termett ott az utcában és valahogy elzavarta azt a valamit, majd megszólalt. Szavai egyszerre voltak veszélyesek és csábítóak. Mint később kiderült Lucas volt az. Segített felállnom és egészen hazáig kísért. Segített a sebeimet kitisztítani és bekötözni. Közben beszélgettünk és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Talán a sokknak, vagy a túlzott fáradtságnak köszönhetően álomba merültem. Mikor felébredtem az ágyamban, ahová minden bizonnyal ő vitt be, mert kint a nappaliban beszélgettük és mégis az ágyamban ébredtem, de ő már nem volt ott, az asztalon viszont egy levelet hagyott. Amiben azt írta le, hogy örül neki, hogy megismert és máskor is szívesen találkozna velem.
Egy unalmas napon, amikor azzal szórakoztam, hogy nézegettem a gyerekkori albumom, Lucas el jött hozzám. Gondolom mondanom sem kell, hogy mennyire meglepett az hogy látom. Nem tudtam parancsolni a testemen eluralkodó vágynak és egy gyönyörű napot töltöttünk el együtt. Boldogságom csak fokozódott, mert nem ért véget ennyivel a kapcsolatunk.
Azon a végzetes napon együtt mentünk el szórakozni, de én rosszul éreztem magam, ezért leléptem, de Ő még ott maradt. Egész éjjel vártam, hogy hazaérjen, de nem jött. Másnap délelőtt fáradtan esett be az ajtón és első útja a zuhanyzóhoz vezetett. Amíg ő bent volt jött egy SMS a telefonjára, valami késztetést éreztem arra, hogy megnézzem. Tudom, hogy nem szép dolog más cuccaihoz nyúlni, de szükség törvényt bont alapon mégis megtettem és nagyon jól tettem. Amíg én otthon vártam rá, Ő a legjobb haverja barátnőjével hempergett egy hotel szobában. Azonnal összecsomagoltam a ruháit, és miután hozzá vágtam néhány tárgyat a táskáját is kidobtam a folyosóra. Három kerek napig nem tudtam abbahagyni a zokogást, már mindenkit kikészítettem. És ekkor megszületett az elhatározás, hogy váltanom kell. Ekkor döntöttem úgy, hogy jelentkezem a Sweet Home Senior High School-ban ahová sikeresen fel is vettek. Ezek után kénytelen voltam a saját lábamra állni ami az életem előzményeit figyelembe véve nem is volt olyan nehéz.


A hozzászólást Holly Lea Hudson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 04, 2011 10:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ashley Harison
Admin/Semleges
Ashley Harison


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2011. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : New York

♫ Holly Lea Hudson ♫ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♫ Holly Lea Hudson ♫   ♫ Holly Lea Hudson ♫ I_icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 10:03 pm

ELFOGADVA

------------------
Nagyon szép előtörténetet hoztál össze (: Szépen fogalmazol. Remélem a sulinkban megtalálod a boldogságot Wink
Nyomás avatart foglalni és játszani! Smile
Vissza az elejére Go down
https://newyork.hungarianforum.net
 
♫ Holly Lea Hudson ♫
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holly Lea Hudson :)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Welcome to New York :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: