Welcome to New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to New York

Isten hozott a Nagy Almában, azaz New York-ban! Bulik, botrányok, akár szerelmi sokszögek sokasága vár Rád! Alakítsd te a történéseket!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Ashley Harison
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Dexter Westwood
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Abbie Clearweather
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Peyton Tanner
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Thomas Summers
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Patricia Cutteridge
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Ellie Olson
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Alina Stevenson
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Hanna Marin
A nappali                 I_vote_lcapA nappali                 I_voting_barA nappali                 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
A nappali                 I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:20 pm by Hanna Marin

» Játszópajtit akarok
A nappali                 I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 8:29 am by Alina Stevenson

» Alina Steveson
A nappali                 I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:41 pm by Ashley Harison

»  ~Konyha~
A nappali                 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 1:31 pm by Holly Lea Hudson

» Silver Rose High School
A nappali                 I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:16 am by Patricia Cutteridge

» Nem leszek, mert...
A nappali                 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:20 pm by Holly Lea Hudson

» °O°o Roxfort o°O°
A nappali                 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm by Holly Lea Hudson

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
A nappali                 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:33 am by Vendég

» ~Hálószoba~
A nappali                 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm by Holly Lea Hudson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 10:37 pm-kor volt itt.

 

 A nappali

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Abbie Clearweather
Admin/Pompon lány
Abbie Clearweather


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : New York

A nappali                 Empty
TémanyitásTárgy: A nappali    A nappali                 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 10:20 am

A nappali                 Living-room-furniture5
Vissza az elejére Go down
Abbie Clearweather
Admin/Pompon lány
Abbie Clearweather


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : New York

A nappali                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali    A nappali                 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 7:51 pm

A nappali                 Tumblr_lnxl2cvOgC1qlhfbco1_500-1

Na hát abban biztos voltam. Felkeltem az öléből, és megvártam, míg felveszi a táskáját, majd követve a kocsi felé, hallgattam a mesémről a véleményét. Tudom, hogy z iskola egyik legjobb tanulója vagyok, de ez nekem nagyon ciki, hogy mindig engem hoznak fel példaként. Ma is kaptam a füttyöket, meg mindent, hogy milyen kis stréber vagyok, meg ilyenek. Mert oké, tényleg az vagyok, mert rengeteget tanulok, de nem ennyire.
- Jó, de ez olyan ciki. És nem, nem vagyok főnyeremény… - pirulok el, és hozzábújok. A kocsihoz mentem, és felnevettem. Igazából, ha kocsiról volt szó, mindig asszonypajtás voltam…amit nem igazán értek, hogy miért, de nem zavart, legalább elfeledteti, velem a töri órai incidenst. Újfent felnevetek, mikor megosztja velem felfedezését, és megcsóválom a fejem.
- Biztos el lesz ragadtatva, sőt talán még csokit is kapsz. – mondom mosolyogva, összekulcsolom a kezünket, és nyomok a vállára egy puszit, majd előhalászva a telefonom felveszem.
- Jó, akkor hatra ott vagyok. De szólj légyszi Cathynek is, mert úgy tudja, hogy semmi sincs ma, csak ti diskuráltok…Jó, oké, akkor a pályán találkozunk…Jóvan, hozok… Szia. – sóhajtva tettem el a telefont, és a hajamba túrtam. – Hát nem beraktak egy edzést hatra? Mert ki kell próbálni az új repkedőt. Komolyan….áhh. – És ez csak egy kisebb kirohanás volt, nem olyan, amit akkor szoktam megejteni, ha mondjuk, valami történik a kocsimmal, vagy ehhez hasonlók. Mikor megállunk a pirosnál, magamhoz húzom, egy csókra, hogy teljesen lehiggadjak, ami sikerül is. Nem tudom miért, ha otthon veszekedünk, is rögtön Thmmékhoz szaladok, és az ő közelében mindig megnyugszom. Mosolyogva húzódom el, és dőlök vissza. Hamarosan megérkezünk, és pedig boldogan pattanok ki, és szaladok az ajtóhoz. Annyira gyönyörű virágok vannak a teraszukon, gyorsan megszagolom őket, és mosolyogva nézek Thommyra, majd mikor kinyitja az ajtót, belépek, és a nappaliba szaladok.



Kinek: Thommy ♥
Szavak: 291
Ruha: ez
Megjegyzés: ♥ lókaki, de nézd el nekem
Vissza az elejére Go down
Thomas Summers
Sportoló
Thomas Summers


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 08.

A nappali                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali    A nappali                 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 8:06 pm

A nappali                 Tumblr_llyajbIH2J1qe4nbgo1_250_large

Halkan felnevettem amikor kijelentette , hogy nem főnyeremény. Annyira vicces, hogy nem látja saját magát rendesen. Nekem Ő a legszebb lány a világon és Ő az akivel boldog lehetek. Ezt mással Én nem igazán tudom elképzelni.
-Hát ha ezt én tudtam volna, hogy a tornacipőért csoki jár akkor eddig is abban jártam volna át hozzátok…-mondtam nevetve. Mosolyogva hallgattam a kirohanását. Nekem még ilyenkor is aranyos volt. Amikor odahúzott magához lelkesen viszonoztam a csókját majd mentünk is tovább. Igazából elég hamar elértük a házat, mint mindig. Leparkoltam a ház előtt és mire kiszálltam Ő már a virágokat vizsgálgatta. Mosolyogva figyeltem miközben becsuktam a kocsit és követtem a lányt. Kinyitottam az ajtót és előre engedtem. Bent lerúgtam a cipőmet és leraktam a napszemüvegemet az előtérben lévő kis asztalra.
Mosolyogva követtem a tekintetemmel a lányt. A szüleim nem sokszor láttálk eddig Abbie-t. Az első benyomásuk az volt róla, hogy csak egy lány lesz a sok közül aztán ez a drágaság kinyitotta a száját és megnyílt nekik és egyből megváltozott a véleményük. Kevelték a lányt bár ezt nem nagyon mutatták ki, és soha nem mondták nekem, hogy mennyire jó, hogy egy ilyen lánnyal járok mint Abbie. Soha nem volt egy jó szavuk sem ami azért elég rosszul esett mindigis bár már kezdek hozzászokni. Igazából ebben a helyzetben pont nem érdekel a véleményük. Szeretem Abbie-t és bármit mondanak ez nem fog változni. Mosolyogva figyeltem a lányt majd követtem.
-Kérsz enni, inni?-az az egy biztos volt, hogy mindig volt valami kaja a hűtőben mert reggelente a bejárónőnk mindig főz valamit és az itt van nekem délután szóval van ennivalónk.
Gondolom Maria a bejárónő még itt van.
-Maria!! Itt vagy?-kiabáltam a lépcsőnél.
-Itt vagyok Tom. De már megyek is. Ms.Abbie itt van?-érdeklődött miközben lejött a lépcsőn de már látta is a lányt a nappaliban.
-Akkor nem is zavarok tovább. Holnap jövök Tom..-mondta és felvette a kardigánját és már el is ment miután intett Abbie-nek. Vigyorogva Abbie-hez sétáltam végre csak a miénk a ház.


A kis hercegnőmnek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A nappali                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali    A nappali                 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  ~Nappali~
»  ~Nappali~
» Nappali
» Nappali és étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Welcome to New York :: Lakóhelyek :: Summers ház-
Ugrás: