Welcome to New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to New York

Isten hozott a Nagy Almában, azaz New York-ban! Bulik, botrányok, akár szerelmi sokszögek sokasága vár Rád! Alakítsd te a történéseket!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Ashley Harison
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Abbie Clearweather
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Peyton Tanner
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Thomas Summers
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Patricia Cutteridge
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Ellie Olson
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Alina Stevenson
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Hanna Marin
Kosárlabda-pálya I_vote_lcapKosárlabda-pálya I_voting_barKosárlabda-pálya I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:20 pm by Hanna Marin

» Játszópajtit akarok
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 8:29 am by Alina Stevenson

» Alina Steveson
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:41 pm by Ashley Harison

»  ~Konyha~
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 1:31 pm by Holly Lea Hudson

» Silver Rose High School
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:16 am by Patricia Cutteridge

» Nem leszek, mert...
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:20 pm by Holly Lea Hudson

» °O°o Roxfort o°O°
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm by Holly Lea Hudson

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:33 am by Vendég

» ~Hálószoba~
Kosárlabda-pálya I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm by Holly Lea Hudson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 10:37 pm-kor volt itt.

 

 Kosárlabda-pálya

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ashley Harison
Admin/Semleges
Ashley Harison


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2011. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : New York

Kosárlabda-pálya Empty
TémanyitásTárgy: Kosárlabda-pálya   Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 6:57 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://newyork.hungarianforum.net
Abbie Clearweather
Admin/Pompon lány
Abbie Clearweather


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : New York

Kosárlabda-pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kosárlabda-pálya   Kosárlabda-pálya I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 5:32 pm

Kosárlabda-pálya Tumblr_lnxl2cvOgC1qlhfbco1_500-1

Még öt perc. Még öt nyavalyás perc. Miért nem tud elengedni korábban? Nem hiszem, hogy sokat tudna még ecsetelni Sheakespeare-ról, vagy annak életéről. Már mindent tudunk, nem kell még egy kiselőadás, hogy mennyire volt szőrös, vagy nem. Unottan támasztom az államat, és kopogok a tollammal, közben az órát szuggerálom. Nem fog tőle lassabban telni az idő, de ettől még bemesélhetem magamnak, nem? Hirtelen egy levél repül elém, a legjobb barátnőm, Cathy írta. Kibontom, és végigfutom a sorokat.
„Nyugi, ha szerencsénk van, nem tartja tovább, és szaladhatsz Thommyhoz. A cuccaidat majd én elviszem a szekrényedhez.”
Gyorsan visszafirkantottam egy köszit, és egy hálás mosoly kíséretében visszajutattam neki. Imádtam ezt a csajt, egy pillantásból tudta, mi a bajom, vagy épp mit érzek, és mindig segített. Ez persze kölcsönös volt, mondanom sem kell. Neki köszönhetem, hogy most Thommy boldog barátnője vagyok, ugyanis ő mutatott be neki. Végre valahára megszólal a csengő, így gyorsan bedobom a füzetem meg a tollam a táskámba, és egy viszlátot odakiáltva Ms. Jensey-nek a kosárpálya felé veszem az utam. Thommynak egy órával kevesebb volt ma, így hamarabb végzett. Legalábbis úgy tudom. Szinte szaladok, útközben kiengedve a hajam. Kivételesen nem az egyenruhám van rajtam, mert ma nem volt edzés, mivel lebetegedett az edzőnk, így most egy hétig nem lesz edzés, csak ha a csapatkapitány összehoz valamit. És ma randija van, ugyanis Cathy az. Nem hiába vagyok a helyettes. Meg az egyik legjobb. Hamar odaérek, és mosolyogva nyitom ki a rácsot, ami elválasztja a pályát meg a lelátókat, az iskola többi részétől, és leülök az egyik padra. Thommy még nagyban dobálgat a kosárra, bár biztos észrevett, nem akarom megzavarni. Tudom mennyit jelent neki a kosár, így hagyom, hadd fejezze be, és mikor végez állok csak fel, hogy szorosan átöleljem.
- Nagyon ügyes voltál. – súgom a fülébe, majd elhúzódva megcsókolom. – Ne haragudj, de az a vénlány megint Sheakespeare-t fogta ki témának. Le sem lehetett volna lőni. Milyen napod volt? – Kulcsolom össze a kezünket, és visszahúzom a padra, hogy az ölébe telepedhessek.


Kinek: Thommy ♥
Szavak: 325
Ruha: ez
Megjegyzés: remélem tetszik.^^ végre itt vagy ♥
Vissza az elejére Go down
Thomas Summers
Sportoló
Thomas Summers


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 08.

Kosárlabda-pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kosárlabda-pálya   Kosárlabda-pálya I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 7:12 pm

Kosárlabda-pálya Tumblr_llyajbIH2J1qe4nbgo1_250_large

Igazából nem nagyon szerettem ha Én végzek elöbb az órákkal. Ilyenkor általában a vén szipirtyó még bent szokta tartani Abbie-t meg az egész osztályt óra után, mert , hogy a csengő úgyis a tanárnak szól és nem a diáknak. Ilyenkor mondjuk legalább kosarazhattam egy kicsit még az edzés előtt vagy ha nem volt edzés akkor is legalább került labda a kezeim közé. Amint becsöngettek mindenki eltisztult az iskola környékéről és egyedül maradtam a kosárpályán. Ez mondjuk egy pozitív dolog volt. Nem bámultak, nem szólogattak be, teljes volt a nyugalom és senki sem zavart. 1 óra elég hamar elrepült főleg azért mert a kosarazásra figyeltem és nem az időre. Egy egyszerű fehér polo volt rajtam amire rávettem egy kék-fekete kockás rövidujjú inget amit nem gomboltam be. A szokásos farmeromban voltam és a deszkás cipőmben meg a napszemüvegemben. Most úgysem edzettem túl komolyan csak dobálgattam. Amikor csengettek még csak reménykedni sem kezdtem, hogy Abbie máris szabadulni fog és mint kiderült igazam is lett. Tovább dobálgattam és félszemmel láttam , hogy valaki itt van. Ez nem lehetett más csakis a barátnőm. Még dobtam párat majd a kerítéshez girítottam a labdát és vigyorogva Abbie-hez léptem. Amikor azt mondta, hogy ügyes voltam csak halkan felnevettem majd amikor a banyát említette csak egy vigyor jelent meg az arcomon. Visszacsókoltam majd a szemébe néztem.
-De csitt… mi fény nyilall az ablakon? Ez itt Kelet és Júlia a Napja…-idéztem fel az egyetlen sort ami eszembe jutott a Rómeó és Júliából. Leültem a padra és az ölembe húztam Abbie-t. Átöleltem a derekánál és megpusziltam a nyakát.
-Milyen napom volt? Hát lássuk csak. Nyomorúságosan lassú és dögunalmas volt nélküled… de mostmár kezd egészen elviselhetően alakulni ez a nap… na és neked?-kérdeztem vissza mosolyogva miközben megpusziltam az arcát majd a száját. Elég hálás vagyok Cathy-nek, hogy bemutatott minket egymásnak. Abbie nagyon is szerethető lány. A kis Sunshine elég könnyen belopja magát bárkinek a szívébe, de az enyémet el is rabolta. Egyik kezemet a fenekére csúsztattam miközben nagy vigyor terpeszkedett az arcomon.

331
A kis hercegnőmnek
Vissza az elejére Go down
Abbie Clearweather
Admin/Pompon lány
Abbie Clearweather


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : New York

Kosárlabda-pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kosárlabda-pálya   Kosárlabda-pálya I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 7:42 pm

Kosárlabda-pálya Tumblr_lnxl2cvOgC1qlhfbco1_500-1

Elmosolyodom, ahogy meghallom az idézetet, és megtapsolom. Milyen kis művelt lett hírtelen. Nagyon sokszor szidtam már le, ha épp hogy átment valamiből, de neeem neki nem kell segítség. Szerencse, hogy kitűnő vagyok, mert így simán meg tudom fenyegetni, hogy lerontom a jegyeimet, és akkor egy kicsit engedi, hogy segítsek. A vállára hajtom a fejem, ahogy az ölébe húz, és hallgatom a mesélését. Dögunalmas? Lassú? Na de kérem, ma még fizikája is volt…jah nem, az nekem volt. Akkor tényleg unalmas lehetett. A szemébe nézek, és a hajával kezdek játszani. Mondtam már, hogy imádom a haját. Olyan kis selymes, és puha, és olyan lehet fogdosni.
- Hát nekem is hasonló. Nm lesz egy hétig edzés. Amúgy, nagyon unalmas. Csak szerencsére volt fizikám, és Vaisey tanár úr tök izgi kísérletet mutatott valami teslaspriállal vagy mivel. Ott röpködtek felettünk a villámok. Nagyon izgi volt. – gesztikuláltam nagyokat a kezemmel, és csillogó szemekkel néztem rá. Igen, a fizikát nagyon szerettem, de csak a kísérletes részeket. Amúgy olyan hülye voltam hozzá, hogy csak, na. Pedig apám állítja, hogy nem nehéz… mondja ő, a nagy fizikus, aki mindig is élvezte.
Ránézek, és végigsimítva az arcán, gyengéden megcsókolom. A háttérben valaki fütyül egyet, és mérget vennék rá, hogy a focisták azok. Egyik kezemmel hátraintegetek nekik, de nem szakadok el Thommytól. Muszáj volt köszönni nekik, mert aztán meg megkapom, hogy nem elég jó a kapcsolat a csapatok között. Fene enné meg, miért a focistáknak hajrázunk, miért nem a kosarasoknak. Ugyanúgy megérdemlik. Kérvényezni is fogom,hogy legyen a kosárcsapatnak is szurkolócsapata. Elhúzódok, és mosolyogva figyelem, majd mintha villanykörte gyúlt volna a fejem fölött – mint a mesefiguráknak – felemelem a mutatóujjam.
- Apu üzeni, hogy hétvégén hivatalos vagy vacsorára, és ha megint deszkás csukát veszel, ő maga fogja rád adni a szmokingcipőt… vagy mit. – nevetek fel a végén, és megborzolom a haját. Persze, apu csak szórakozik, de nem szereti a cipőit. Mondjuk, eléggé maradi apám van. Az én öltözködésemet is gyakran kritizálja… Lehajolok a táskámért, és kivéve belőle egy kis csomagot, át nyújtom neki. – Ezt nálunk hagytad a múltkor, gondoltam szükség lehet rá. – vigyorodom el sunyin, és félredöntött fejjel figyelem, ahogy kinyitja.



Kinek: Thommy ♥
Szavak: 348
Ruha: ez
Megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Thomas Summers
Sportoló
Thomas Summers


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 08.

Kosárlabda-pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kosárlabda-pálya   Kosárlabda-pálya I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 8:12 pm

Kosárlabda-pálya Tumblr_llyajbIH2J1qe4nbgo1_250_large

Igazából csak azért tudtam ezt a rövid idézetet mert ezt az egy mondatot olvastam el az egész könyvből, a többi része nem igazán érdekelt. A nyelvezete elég nehéz, a történetet nagy vonalakban úgyis ismerem, és nem volt kedvem bajlódni vele. Aranyos volt miközben a fizikáról áradozott. Tényleg szerette ezt a tantárgyat annak ellenére, hogy azt állította, hogy nem ért hozzá , bár szerintem fizikából is az eddigi legrosszabb jegye is 4-es volt ami nekem még a legmerészebb álmaimban sem szerepelt. Kivéve ha puskáztam, de általában ha 3-asnál job dogát írok akkor egyből rámfogják, hogy puskáztam. Szemetek. Már ismernek…
A fütyülésre nem is figyeltem , csak csókoltam tovább majd amikor elhúzódott és közölte velem a vacsorameghívást és a feltételét kikerekedett a szemem. Na jó de akkor mit vegyek fel?
-Akkor zokniban megyek…-mondtam végül megvonva a vállamat majd halkan felnevettem. Amíg a táskájáért nyúlt visszarendeztem a hajamat és amikor odaadta a csomagot kicsit megszeppenve vettem el tőle. Túl sunyi volt a vigyora és nem tudtam még csak elképzelni sem, hogy mit hagyhattam ott nála a múltkor. Lassan kinyitottam a csomagot és kikerekedett a szemem és becsuktam a csomagot.
-Azt hiszem igen… szükség lesz rá..-mondtam és gyorsan beraktam a táskámba a csomagot. Újra Abbie arcára néztem mosolyogva.
-Nincs otthon senki délután mint máskor sem… és mivel nem lesz edzésed… átjöhetnél ‘tanulni’… vagy valami mast csinálni..-javasoltam neki vigyorogva miközben az egyik kezemmel végigsimítottam az oldalát. Abbie okos és imser így nyilván rájön, hogy nem tanulni akarok vele délután hanem sokkal érdekesebb dolgok járnak a fejemben amivel kicsit élvezetesebben el tudnák ütni a délutánt. Ezért jó ha a szüleid nem szeretnek otthon lenni és inkább este 11-ig dolgoznak csak ne kelljen hazamenniük túl korán. Így egész nap enyém a ház ami nem kicsit és van benne minden amire szükségem lehet. Igazából szerintem azt sem vennék észre ha ottaludna valaki nálunk bár így hétköznap gondolom nem fogják átengedni hozzánk Abbie-t ottaludni.

315
A kis hercegnőmnek
Vissza az elejére Go down
Abbie Clearweather
Admin/Pompon lány
Abbie Clearweather


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : New York

Kosárlabda-pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kosárlabda-pálya   Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 9:45 am

Kosárlabda-pálya Tumblr_lnxl2cvOgC1qlhfbco1_500-1

Felkacagtam, mert hirtelen elképzeltem, ahogy Thommy beállít hozzánk egy pár zokniban, cipő nélkül. Vigyorogva figyeltem, ahogy kinyitja a csomagot, és kikerekedett szemét látva felkuncogtam.
- Gondoltam. - Hajtottam a vállára a fejem, és beleszuszogtam a nyakába. Tudom, hogy nem szereti, mert csikizi, de én meg úgy szeretem. Főleg az illatát, olyan nagyon finom. Van is otthon egy pólóm, ami be van fújva a parfümjével, és ha edzőtáborba megyünk, vagy valami, mindig abban alszom. Felemelem a fejem, és mosolyogva megforgatom a szemem.
- Átmehetek, ha nagyon akarod… - húzom az idegeit. Tudom, hogy nem tanulni akar, hogyne tudnám, ő meg a tanulás… Néha kicsit sajnálom, hogy nem olyan a kapcsolata a szüleivel, mint mondjuk nekem, de ezt szerencsére a szüleim próbálják kompenzálni. Nagyon szeretik, és néha tényleg úgy viselkednek vele, mintha a fiúk lenne, és nem az én barátom. Ami azért fura, mert ha mondjuk, egymásnak esünk az ajtó előtt, akkor kicsit furin néznek ránk, hogy mégis mit csinálunk, holott elég természetesnek kellene lennie. De hát az én családom se tökéletes. Ettől eltekintve mégis csak van valami jó abban, hogy nincsenek otthon a szülei. Suli után általában náluk vagyunk, mert így biztos, hogy senki nem zavar meg minket. Felállok, és a vállamra kapva a táskám felhúzom őt is. Akkor indulhatunk is. Ma kivételesen Cathy hozott, mert tegnap este valahogy ott rekedt, és neki is ott volt a kocsija, íg megspóroltam egy utat, ami azt jelenti, hogy most Thommyval kell hazamennem. Nem baj, szeretek mellette ülni, és csak néha van halálfélelmem. Na, jó, sosincs.
Megvárom, míg felkapja a táskáját, és megfogva a kezét indulok el a parkoló felé. Útközben odaintek a csapatnak, mennek a kávézóba, mert az egyik repkedőnk lesérült, és ki kell választani a tartalékok közül, hogy ki legyen.
- Nem is meséltem. Képzeld, a történelemtanár fel akar mondani, mert elege van, hogy nem tanulunk meg semmi, és megint velem kezdett el példálózni, hogy én mennyire komolyan veszem meg ilyenek. Azt hittem elsüllyedek. Miért engem vesz elő mindig? - forgattam meg a szemeim, miközben feltettem a költői kérdést. Szeretek neki mesélni, mert meghallgat, és sosem vág hozzá arcokat, mint egyes emberek.




Kinek: Thommy ♥
Szavak: 350
Ruha: ez
Megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Thomas Summers
Sportoló
Thomas Summers


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 08.

Kosárlabda-pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kosárlabda-pálya   Kosárlabda-pálya I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 10:09 am

Kosárlabda-pálya Tumblr_llyajbIH2J1qe4nbgo1_250_large

Szerencsére nem szuszogott túl sokáig a nyakamba mert azt nagyon nem bírtam. Szerettem amikor ennyire közel van hozzám, de tényleg nagyon csikis vagyok, főleg a nyakamnál.
Szeretem Abbie-t és a családját is kedvelem. Tényleg jó érzés tartozni valakihez, valakikhez. Az Ő családja tényleg a normális illetve jó kategóriába tartozik amit Abbie abszolút meg is érdemel. Végülis szeretek náluk lenni, úgyhogy az együtt vacsorázással sincsen semmi bajom, hiszen eddig úgy tapasztaltam, hogy szeretnek és elfogadnak, bár néha ez még akár ijesztő is lehet, hiszen néha komolyan úgy bánnak velünk mintha Abbie tesója lennék ami sokszor nem túl szerencsés. Ezért célszerűbb ha hozzám megyünk át délutánonként és nem hozzá mert nála még az is előfordulhat, hogy kicsit korábban érnek haza a szülei és akkor lehet, hogy kicsit érdekes helyzetben találnának meg minket és bár tudom, hogy kedvelnek, de lehet, hogy ha éppen a lányukon fekszem és úgy smárolunk miközben ők éppen hazajönnek, lehet, hogy akkor nem igazán örülnének nekem.
-Ohh… ne aggódj… nagyon akarom…-mondtam halkan nevetve. Amikor felállt félvállra cspatam a táskámat és elindultunk a kocsim felé. Megfogtam Abbie kezét és összekulcsoltam az ujjainkat miközben sétáltunk.
-Mert szeret téged és gondolom Te vagy az a ritka eset aki szép, aranyos és még értelmes is ráadásul figyelsz az órán… na ne mond, hogy nem érzed, hogy Te egy főnyeremény vagy? Én meg egy rohadt nagy mázlista…-mondtam neki mosolyogva és megpusziltam az arcát.Lassan elértük a kocsimat. Kétszemélyes sportkocsi, automata váltós és kék. Amikor megkaptam a jogsimat akkor vették nekem anyuék. Elővettem a zsebemből a kulcsomat és megnyomtam rajta a gombot. A kocsi kettőt pittyent. Kinyitottam az anyósülés felőli ajtót.
-Na pattanj be asszonypajtás..-mondtam neki vigyorogva. Megvártam amíg beszáll és ekkor eszembe jutott egy zsemiális ötlet.
-Van egy tornacipőm… az nem deszkáscsuka…-jelentettem be Abbie-nek a nagy megvilágosodásomat ami talán kiválthatja azt a tervemet, hogy zokniba menjek át hozzájuk vacsorára. Becsuktam az ajtót és megkerültem a kocsit és beszálltam. Bekötöttem az övemet és vigyorogva a lányra néztem miközben beindítottam a motort.
-Szerinted mit szólna hozzá apád?-Kérdeztem halkan nevetve majd közelebb hajoltam hozzá és megpusziltam a száját. A combjára csúsztattam az egyik kezemet a másikkal meg a kormányt fogtam és lassan elindultunk hazafelé.

356
A kis hercegnőmnek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kosárlabda-pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kosárlabda-pálya   Kosárlabda-pálya I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kosárlabda-pálya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gyeplabda-pálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Welcome to New York :: Sweet Home Senior High School :: Udvar-
Ugrás: