Welcome to New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to New York

Isten hozott a Nagy Almában, azaz New York-ban! Bulik, botrányok, akár szerelmi sokszögek sokasága vár Rád! Alakítsd te a történéseket!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Ashley Harison
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Dexter Westwood
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Abbie Clearweather
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Peyton Tanner
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Thomas Summers
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Patricia Cutteridge
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Ellie Olson
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Alina Stevenson
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Hanna Marin
~Előszoba~ I_vote_lcap~Előszoba~ I_voting_bar~Előszoba~ I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
~Előszoba~ I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:20 pm by Hanna Marin

» Játszópajtit akarok
~Előszoba~ I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 8:29 am by Alina Stevenson

» Alina Steveson
~Előszoba~ I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:41 pm by Ashley Harison

»  ~Konyha~
~Előszoba~ I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 1:31 pm by Holly Lea Hudson

» Silver Rose High School
~Előszoba~ I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:16 am by Patricia Cutteridge

» Nem leszek, mert...
~Előszoba~ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:20 pm by Holly Lea Hudson

» °O°o Roxfort o°O°
~Előszoba~ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm by Holly Lea Hudson

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
~Előszoba~ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:33 am by Vendég

» ~Hálószoba~
~Előszoba~ I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm by Holly Lea Hudson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 10:37 pm-kor volt itt.

 

 ~Előszoba~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

~Előszoba~ Empty
TémanyitásTárgy: ~Előszoba~   ~Előszoba~ I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:32 pm

~Előszoba~ 6
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Felnőtt
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 08.

~Előszoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Előszoba~   ~Előszoba~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 5:28 pm

~Előszoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m~Előszoba~ ZZ76D6ED82_www.kepfeltoltes.hu_~Előszoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m

Drága Holly,


-Szerintem csak a narancslé…-mondtam halkan és közben egy hatalmas vigyor terpeszkedett kissé pofátlanul az arcomon. Szóval a bókok hatásosak és a csók is. Eddig nem nagyon ellenkezett és már a ház is meg van célozva úgyhogy nem hiszem, hogy túl sok problémája lenne az ilyenfajta közeledésemmel felé. Türelmes voltam és jógyerek. Megvártam amíg kinyitotta az ajtót és felkapcsolta a lámpát. Becsuktam magunk mögött az ajtót majd magam felé fordítottam és egészen az előszobaszekrényig toltam finoman. Amikor elértük a szekrényt megfogtam a derekánál és felültettem a szekrényre miközben az ajkaim a nyakára tapadtak majd az ajkaihoz hajoltam és gyengéden de követelőzően megcsókoltam. Egész este erre vártam, hogy ennyire közel kerülhessek hozzá. Az egyik kezem kicsit pufátlanul a combjára csúszott miközben tovább csókoltam.


Üdvözlettel,
Dex




//bocsi , hogy ennyire rövid lett :/ //
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

~Előszoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Előszoba~   ~Előszoba~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:41 pm

~Előszoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley ~Előszoba~ George+Craig+-+Lead+vocalist+in+one+night+only ~Előszoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley

Édes Dexter


- Na persze fogd csak rá a legártalmatlanabb dologra ami ma velem történt - mondtam vigyorogva és közben beléptünk az ajtón. Megvárta amíg kinyitottam az ajtót és felkapcsoltam a lámpát. Becsukta mögöttünk az ajtót és magam felé fordított és egészen az előszobaszekrényig tolt finoman. Amikor elértük a szekrényt határozottan megfogta a derekamnál és felültett a szekrényre miközben az ajkai a nyakamra tapadtak majd gyengéden de egyre követelőzőbben csókolt. De olyan hévvel, hogy azt hittem ott helyben fel fog falni. Őszintén szólva mennyei érzés volt. Mikor elszakadtunk egymástól egy jóleső libabőrös állapot lett úrrá rajtam. Majd ismételten kaptam tőle egy ezúttal kevésbé szenvedélyes csókot amitől még inkább rádöbbentem hogy oda vagyok ezért a pasiért, úgy is mondhatnám, hogy a fejtetőmtől lábujjam hegyéig.
- Mi lenne ha keresnénk erre egy alkalmasabb helyet. – mondta miközben egy pillanatnyi szünetre elszakadtunk egymástól.
Tetszett ez a z érzés. Sokkal felszabadítóbb volt mint azt gondoltam. Az ösztöneink hajtottak minket és nem az érzéseink. Ettől volt olyan merész és ultra szexi az egész szituáció. De hála az előbbi hatásos mondatomra Dexter ismét magához húzott és le emelt a szekrényről én pedig megfogtam a kezét és elkezdtem magammal húzni a szobám irányába. A szobám ajtaja kivágódott majd Dex háta mögött ismét becsapódott és Ő azonnal az ajkaimat kezdte el bombázni szenvedélyes csókjaival, én pedig az ajtónak löktem. A keze a derekamra csúsztatta és fordított a felálláson, most ő nyomott az ajtónak. Az egyik lábam felhúztam, hogy még közelebb érezhessem magamhoz. Eközben a másik keze a derekam és a tarkóm között vándorolt. Egyik szenvedélyes csók követte a másikat, és úgy egymásba gabalyodtunk, hogy alig lehetett kitalálni hol kezdődik az egyikünk és hol a másikunk.



Folytatás ITT

XoXo H.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~Előszoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Előszoba~   ~Előszoba~ I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
~Előszoba~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Welcome to New York :: Lakóhelyek :: Hudson ház-
Ugrás: