Welcome to New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to New York

Isten hozott a Nagy Almában, azaz New York-ban! Bulik, botrányok, akár szerelmi sokszögek sokasága vár Rád! Alakítsd te a történéseket!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Ashley Harison
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Dexter Westwood
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Abbie Clearweather
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Peyton Tanner
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Thomas Summers
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Patricia Cutteridge
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Ellie Olson
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Alina Stevenson
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Hanna Marin
1. emeleti lépcső I_vote_lcap1. emeleti lépcső I_voting_bar1. emeleti lépcső I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
1. emeleti lépcső I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:20 pm by Hanna Marin

» Játszópajtit akarok
1. emeleti lépcső I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 8:29 am by Alina Stevenson

» Alina Steveson
1. emeleti lépcső I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:41 pm by Ashley Harison

»  ~Konyha~
1. emeleti lépcső I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 1:31 pm by Holly Lea Hudson

» Silver Rose High School
1. emeleti lépcső I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:16 am by Patricia Cutteridge

» Nem leszek, mert...
1. emeleti lépcső I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:20 pm by Holly Lea Hudson

» °O°o Roxfort o°O°
1. emeleti lépcső I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm by Holly Lea Hudson

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
1. emeleti lépcső I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:33 am by Vendég

» ~Hálószoba~
1. emeleti lépcső I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm by Holly Lea Hudson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 10:37 pm-kor volt itt.

 

 1. emeleti lépcső

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ashley Harison
Admin/Semleges
Ashley Harison


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2011. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : New York

1. emeleti lépcső Empty
TémanyitásTárgy: 1. emeleti lépcső   1. emeleti lépcső I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 9:47 pm

Lépcső, amely a második emeletre vezet.
Vissza az elejére Go down
https://newyork.hungarianforum.net
Ashley Harison
Admin/Semleges
Ashley Harison


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2011. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : New York

1. emeleti lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. emeleti lépcső   1. emeleti lépcső I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 12:23 pm

1. emeleti lépcső Blake-Lively-selena_01-19303805-100-100-hlorz_www.kepfeltoltes.hu_
Holly Lea Hudson

Amikor kérdezte, hogy van-e értelme tagadni, úgy csináltam, mint aki nagyon gondolkodik.
-Nem, nincs értelme tagadni. - mosolyodtam el, majd ismét körülnéztem, hogy itt van-e Dan.
-Nem, nincs barátnője, és élvezi, hogy odáig meg vissza vannak érte a lányok, főleg az elsősök, de hogyha rá akarsz hajtani, akkor szabad a pálya. - mondtam vigyorogva Holly-nak, mert sejtettem, hogy akar valamit ettől a sráctól. Rá volt írva a homlokára, hogy odavan a srácért.
-Megmutatom. Jó kis témaelterelés. - mondtam elismerően Holly-ra mosolyogva, majd tovább vánszorogtam a lépcsőn, a második emeletre.
-Hobbi? - egy kicsit el kellett gondolkodnom, mert az időm legnagyobb részét a haverokkal meg Dan-nel töltöm, de természetesen azért vannak hobbijaim.
-Hát, karatézok. Az jól jön, ha például Alisonnal elfajulna a dolog. Meg eszek, alszok, iszok és...eszek, alszok, iszok. Ja, meg énekelek. - mosolyogtam Hollyra.
-Vásárolgatni nem igazán szoktam, nem tudom, hogy mi olyan jó abban, ha szórjuk a pénzt. - magyaráztam a véleményemet. Sokan pont fordítva vannak ezzel, de én nem szeretek felesleges cuccokra költeni.*
-Neked van hobbid? - tettem fel a kérdést, amit korábban Holly is nekem.
Vissza az elejére Go down
https://newyork.hungarianforum.net
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

1. emeleti lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. emeleti lépcső   1. emeleti lépcső I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 9:33 am

1. emeleti lépcső Ashley015 1. emeleti lépcső Icon_by_aspasia87_blakelively2 1. emeleti lépcső Ashley015

Ashley Harison


Kuncogni kezdtem azon amit Ashley mondott a témaváltásomról, mert teljesen igaza volt. De még ekkor is inkább az előző válasza kavargott inkább a fejemben.
- Hogy a fenében lehet az, hogy egy ilyen pasinak mint Ő, nincs barátnője. A régi sulimban a csajok szerintem már azon vitáznának, hogy ki hívja el randizni. - mondtam egy kicsit gonoszkodó mosollyal.
Azok a lányok annyira sekélyesek tudnak lenni néha, hogy az hihetetlen. Bár ha azt nézzük lehetséges, hogy kezdek egyre jobban hasonlítani rájuk? ~ gondolkoztam l egy kicsit, amiből ismét Ash ráncigált vissza.
- Ohh, ez érdekes. De ki a fene az az Alison? - néztem rá értetlenül. Előtte még soha életemben nem hallottam erről az Alisonról, de ha Ash így beszél róla akkor lehet hogy nem is baj.
- Hát igazából nekem is a hobbim az éneklés meg a zenélés, de talán sokkal több is amolyan első szerelem féleség. - mondtam egy vállrándítással és közben végig mosolyogtam.
- Ha a zenével foglalkozhatok, az nekem olyan mintha minden más megszünne körülöttem és csak a zene éltetne. - feleltem és közben ránéztem Ashre. - De nyugi azért nem vagyok teljesen hibbant. - Nevettem el magam miközben magyarázkodtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. emeleti lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. emeleti lépcső   1. emeleti lépcső I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1. emeleti lépcső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2. emeleti lépcső
» Földszinti lépcső
» 2. emeleti folyosó
» 1. emeleti folyosó
» 3. emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Welcome to New York :: Sweet Home Senior High School :: 1. emelet-
Ugrás: