Welcome to New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to New York

Isten hozott a Nagy Almában, azaz New York-ban! Bulik, botrányok, akár szerelmi sokszögek sokasága vár Rád! Alakítsd te a történéseket!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Ashley Harison
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Dexter Westwood
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Abbie Clearweather
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Peyton Tanner
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Thomas Summers
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Patricia Cutteridge
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Ellie Olson
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Alina Stevenson
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Hanna Marin
~Hálószoba~ I_vote_lcap~Hálószoba~ I_voting_bar~Hálószoba~ I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
~Hálószoba~ I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:20 pm by Hanna Marin

» Játszópajtit akarok
~Hálószoba~ I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 8:29 am by Alina Stevenson

» Alina Steveson
~Hálószoba~ I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:41 pm by Ashley Harison

»  ~Konyha~
~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 1:31 pm by Holly Lea Hudson

» Silver Rose High School
~Hálószoba~ I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:16 am by Patricia Cutteridge

» Nem leszek, mert...
~Hálószoba~ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:20 pm by Holly Lea Hudson

» °O°o Roxfort o°O°
~Hálószoba~ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm by Holly Lea Hudson

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
~Hálószoba~ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:33 am by Vendég

» ~Hálószoba~
~Hálószoba~ I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm by Holly Lea Hudson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 10:37 pm-kor volt itt.

 

 ~Hálószoba~

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ashley Harison
Admin/Semleges
Ashley Harison


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2011. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : New York

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 11:21 pm

~Hálószoba~ Purple-bedroom
Vissza az elejére Go down
https://newyork.hungarianforum.net
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:53 pm


+ 18 reagek !!!
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Felnőtt
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 08.

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:30 am

~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m~Hálószoba~ ZZ76D6ED82_www.kepfeltoltes.hu_~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m

Drága Holly,


Amikor benyögte, hogy van erre egy tökéltesen alkalmas hely , hát onnantól kezdve készen voltam. Maguktól jöttek a dolgok és bár az estém elején nagyon úgy nézett ki, hogy nem lesz semmi Holly-val be kell vallanom elég jól alakulnak a dolgaink. De benne valami más volt ami még érdekesebbé tette nekem a dolgot. Ő nem követelte tőlem, hogy mondjam neki azt hogy szeretem mielőtt leteperem az ágyban. Mert bizony erre elég sok példa volt már. Úgy tünt, hogy neki is csak egy egyéjszakás kaland és ezzel teljesen tisztában van. Na de mi van ha nem lesz elég egyikünknek sem?
Amint beléptünk a szobájába bevágtam magunk mögött az ajtót és már csókoltam és erre már az ajtónak tolt Én meg már meg is fordítottam a helyzetet. A lába feljebb libbent . Végigsimítottam a derekától a tarkójáig majd vissza aztán a combjára csúsztattam a kezemet és a másik lábát is felhúztam az oldalamon és a kezemmel tartottam a lány. Pillanatokon belül elszakadtunk az ajtótól és az ágyhoz vittem a lányt. Finoman ledöntöttem a lányt és fölé másztam és úgy csókoltam a tovább miközben az egyik kezemmel végigsimítottam a belső combját.
Vele annyira egyszerűvé vált minden. Nem volt nyomasztó érzésem, úgy tünt, hogy most az egyszer úgy történnek a dolgok ahogyan kell és ahogyan éppen jól esik nekünk. Ebbe nem folyt most bele érzelem ez most inkább volt testi vágy mint megfontolt lépés. Ez volt az ami nagyon tetszett ebben a helyzetben.


Üdvözlettel,
Dex
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 9:39 am

~Hálószoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley ~Hálószoba~ George+Craig+-+Lead+vocalist+in+one+night+only ~Hálószoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley

Édes Dexter

Vele minden annyira természetessé vált. Az ajkaink úgy tapadtak egymásra követelőzve mintha soha többé nem lehetne őket szétszedni, szinte egymásra forrtak. Majd elindultunk az ágyam irányába ahol ismét egymásnak estünk.
Az egyik keze a derekam alá csúszott és így fordított a felálláson. Ettől elmosolyodtam és egy újabb nagy lendülettel estünk egymásnak,de cseppet sem zavart. A felsőm után nyúlt és megpróbálta lerángatni rólam .A csókolózás és a levétel nem igazán ment egyszerre,szóval amíg lehámozta rólam, addig elváltak ajkaink. Majd ő ismét változtatott a felálláson és így, az ajkai, az államat, majd onnan lejjebb vándorolva a nyakamat csókolták. Majd a nadrágomtól próbált meg megfosztani. Az aprócska gomb úgy adta meg magát egy pillanat alatt, mintha egész életében erre a percre várt volna. Én a következő percben megemeltem a csípőmet, ezzel is segítve a nadrág gyors lekerülését. De én sem hagyhattam annyiban. Alig, hogy ismét felém magasodott, én kezdtem el róla lecibálni az utamba kerülő ruhadarabokat. Nagy nehezen sikerült megszabadítanom azoktól a gonosz utamban álló ruhadaraboktól és a szoba más-más pontjaiba hajítottam őket.
A közelsége teljesen felpezsdítette a vérem, olyan érzéseket váltva ki belőlem amikről nem is tudtam, hogy léteznek. De Dexter segített őket megtalálni és ezért is érzem egyre biztosabbnak, hogy szükségem van rá és arra, hogy most vele lehessek itt és így.

XoXo H.

Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Felnőtt
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 08.

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 6:52 pm

~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m~Hálószoba~ ZZ76D6ED82_www.kepfeltoltes.hu_~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m

Drága Holly,


Be kell vallanom kevés felső nehezítette meg ennyire a dolgomat mint az övé elég sokáig-legalább 2 percig-tartott mire le tudtam róla hámozni a zavaró ruhadarabot. A nadrágjával nem sok bajom volt. Elég könnyen megadta mág mohó ujjaimnak és elég könnyen le is csusszant róla és amikor átfordítottam a helyzetet Holly kezdte el leszedni rólam a ruháimat. Pillanatok alatt már csak egy boxerben voltam ami igazából meglepett mert szerintem Én sokkal tovább bajlódtam a cuccaival na mindegy majd még gyakoroljuk bár eddig nem volt ilyen próblémám soha. Na mindegy hiszen a végeredmény a lányeg. A testem szinte üvöltött. Kegyetlenül akartam a lányt. Végigcsókoltam a nyakát majd a melltartója mentén miközben finoman benyúltam a bugyijába és lassan végigsimítottam a testének legérzékenyebb pontját. Vigyorogva figyeltem a reakciót majd feljebb csúszott a kezem és megszabadítottam a melltartójától ami azt hiszem ezek után valahol , valamelyik sarokban landolt, nem igazán figyeltem hova dobtam el. De legalább nem sikerült levernem vele smmit bár szerintem ez most nem nagyon érdekelt volna minket. Enegem legalábbis biztosan nem. A kezem visszasiklott a bugyijába miközben az ajkam újra az ajkaira tapadt . Finoman átcsúsztattam a szájába a nyelvemet és közben két ujjal tovább simogattam ott lent. A msik kezemmel az oldala mellett támaszkodtam és úgy tartottam magam mert nem akartam teljes súllyal ránehezedni. Nem hiszem, hogy az túlságosan kényelmes lett volna neki meg úgy egyébként sem tudtam volna szabadon érinteni ott ahol éppen akartam. Kicsit lejjebb toltam a bugyiját, hogy jobban hozzáférjek és közben tovább simogattam.

Üdvözlettel,
Dex



//holnap reggel elutazom úgyhogy nem leszek egy rövid ideig legközelebb pénteken este tudok majd írni, de ha még ma válaszolsz akkor vagy még este vagy holnap reggel korán Wink //
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:24 pm

~Hálószoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley ~Hálószoba~ George+Craig+-+Lead+vocalist+in+one+night+only ~Hálószoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley

Édes Dexter


Sok olyan dolog van az életemben amit ha lehetne megváltoztatnék, de ez nem ilyen. Ez pontosan így jó ahogy van. Kettesben vele egy hatalmas adag vággyal. Úgyhogy mikor elkezdett kényeztetni, semmi másra nem tudtam gondolni csakis arra, hogy ez hiányzott az életemből. Ez az önfeledt és dinamikus vággyal teli érzés. Ahogy egyre merészebb távlatokba ment és egyre jobban vártam az érzést, de közben felsóhajtottam, amikor egyre jobban belelendült, átment halk sikolyokba. A légzésem felgyorsult és éreztem,hogy nem sok hiányzik a gyönyörhöz. De ő csak tovább folytatta a egészen addig, amíg egyszer csak felnyögtem és a testem megremegett. Amiket Dex művelt velem azokat nem is lehetne leírni.
De én sem tétlenkedhettem tovább. Így egy óvatlan pillanatban amikor nem figyelt, fordítottam a felálláson. Ezúttal én kerültem felülre, majd mikor elszakadtam a szájától, elindultam lefelé, hogy őt is részesítsem azokban a gyönyörökben amiket én kaptam tőle. Ahogy elértem meredező vágyát és simogatni kezdtem egyre hangosodó hangokkal adta tudtomra, hogy élvezi a ténykedésem. Miután Dex is elért a csúcsra, nem habozott inkább magához húzott. Majd amint testünk egyesült egyszerre nyögtünk fel. Először lassan mozgott bennem, majd mikor ez már kínzássá vált, megfordult velem és így ismét én kerültem alulra, és így a lassú mozgásból egyre gyorsabb sebességre váltottunk és miután Dex rátalált a számra heves csókcsatába keveredtünk és úgy érkeztünk meg a végső megsemmisülésig. Közben kezeinkkel egymás testét barangoltuk be.
Miután végeztünk mind a ketten lihegve próbáltunk megnyugodni egy kicsit. Miközben én Dex mellkasán fekve ütöttem el az időt, folyamatosan egy gondolat motoszkált a fejemben. Mégpedig az, hogy ez sokkal több mint egy, egy éjszakás kaland. Ez egy többszöri egy éjszakás kaland kell, hogy legyen.

XoXo H.



//Semmi baj. Te is vártál rá a múlthéten én is tudok rád várni egy kicsit Smile De csak egy egészen kicsikét Wink//
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Felnőtt
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 08.

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:49 pm

~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m~Hálószoba~ ZZ76D6ED82_www.kepfeltoltes.hu_~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m

Drága Holly,


Vigyorogva figyeltem a reakcióját azok az édes kis sikolyok szinta drogként hatottak rám majd amikor elértem amit akartam megremegett kicsit a lány és fél pillanaton belül már én voltam kiszolgáltatótt helyzetben és a keze már ott is volt ahol kellett lennie. Jól csinálta. Jó helyre nyúlt jókor. A csúcsnál viszont a csípőmre ültettem a lányt és úgy alkottuk tovább mai esténket majd átfordítottam. A tempót én diktáltam és közel egy időben értük el a célt.
Szóval a mai napon is elértem azt amit akartam. De Ő más belőle akarok még ennyi kevés volt.
Kicsit szusszannunk kellett. Mindkettőnknek. Régen volt ennyire jó a szex. Végigsimítottam az oldalát és megpusziltam az ajkait. Újra magam alá fordítottam a lányt és vigyorogva figyeltem az arcát.
-Még mindig biztos vagy benne, hogy a kint tett ajánlatod meg nem ismétlődő?-kérdeztem vigyorogva miközben végigpusziltam a nyakát le egészen a válláig majd lejjebb a mellei között és a köldökénék megálltam és vigyorogva néztem az arcára majd még lejjebb haladtam amíg el nem értem azt a pontot. A nyelvemmel kezdtem el kényesztetni és egészen addig nem álltam le amíg nem éreztem meg a testén az elöbbi remegést. Még akkoris folytattam egy kicsit. Azt hiszem a reakcióiból pontosan meg tudtam állapítani, hogy jó dolgokat csinálok vele.


Üdvözlettel,
Dex

Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:08 pm

~Hálószoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley ~Hálószoba~ George+Craig+-+Lead+vocalist+in+one+night+only ~Hálószoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley

Édes Dexter


Uram atyám ez … ez leírhatatlan volt. Sokkal jobb mint eddig bármi is az életemben, és azok a csibészes mosolyok amiket kapni szoktam tőle, hát az egyszer biztos, hogy nem semmi ez a pasas.
- Héé…… - nyögtem ki két halk sóhaj között. – ez így….. nem hagysz koncentrálni. Még a végén valami butaságot……. – próbáltam meg beszélni, de nem hagyott rá alkalmat. Ismételten elkezdett kényeztetni amitől egyre jobban éreztem, hogy szükségem van rá. Nem egyszer, nem kétszer. Hanem sokszor. A lehető legváratlanabb esetekben is és kitudja, talán az is lehet, hogy úgy járunk majd mint a „Csak szexre kellesz” film főhősei, bár nem sok reményt fűzök hozzá. De visszatérve Dexter ténykedéseihez, nagyon értett a nők nyelvén, már ami a szexet illeti. Minden olyan volt amilyennek kellett. Ahol gyengédnek kellett lennie ott gyengéd volt, ahol pedig vadnak ott az volt. Így lehetett az hogy ismételten csak eljuttatott a csúcsra és ezáltal olyan hatással volt rám mint egy drog. Egy igazi, hatásos és kifáradhatatlan drog.

XoXo H.

Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Felnőtt
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 08.

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:45 pm

~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m~Hálószoba~ ZZ76D6ED82_www.kepfeltoltes.hu_~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m

Drága Holly,


Halkan felnevettem amikor végeztem a dolgokkal. Szóval nem tud koncentrálni. Egyébként ezen nem csodálkozom. Szerintem ellentétes helyzetben nekem sem menne bár én alapjáraton is nehezen tudok koncentrálni bármire ha nem a szexről van szó. Az ágyban veszettül jó volt Holly-val. A kis szőke ciklon tényleg elég komolyan igénybe vett és tényleg jó volt így vele lenni. Komolyan mondom ez egy felejtehetetlen élmény volt. Majd ha 80 évesen az idősek otthonában ülök remélem, hogy majd a rádióban a bandám zenéje fog szólni ‘klasszikusok’ címszó alatt és a kedvenc fotelemben ülök majd amikor eszembe jut ez az este és ott szívrohamot kapo és úgy halok meg. Na akkor lennék igazi isten császár.
Vigyorgva feljebb csúsztam mellé és mosolyogva figyeltem az arcát.
-Kapok enni?-kérdeztem vigyorogva. Ezek után kifáradtam és meg is éheztem bár az éhség nagyobb volt bennem mint a fáradtság. Eszünk valamit aztán kicsit aludhatunk is akár. Az is belefér. Ezek után bármi belefér. Nem hiszem, hogy elmondom a többieknek ami ma történt. Nem érdemlik meg és egyébként sem érdekel a véleményük és nem akarom, hogy körbezsongják Holly-t mint istennőt. Valószínüleg ez lenne a reakciójuk, ha tudnák, hogy mit műveltünk itt egymással.



Üdvözlettel,
Dex
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 9:14 pm

~Hálószoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley ~Hálószoba~ George+Craig+-+Lead+vocalist+in+one+night+only ~Hálószoba~ Promo%20Head%20to%20Toe%20black%20dress%20Ashley

Édes Dexter

- Na mi az ilyen viccesen nézek ki, vagy miért mosolyogsz ilyen nagyon?? – kérdeztem incselkedve., miközben egy kósza hajtincset tessékeltem odébb az arcomból.
Ami az igazat illeti ez az egész együtt voltunk és baromi jó érzés volt dolog eléggé kivette az energiámat úgyhogy egyre inkább kezdtem megéhezni. Úgyhogy mikor jött a kérdés Dextől már tudtam, hogy nem csak én vagyok ezzel így. Ezért egy picit lentebb csúsztam az ágyon és amikor szinte egy magasságba értek az ajkaink, loptam tőle egy puszit, és kipattantam az ágyból és belebújtam az első ruhadarabba ami a kezembe akadt. Ami történetesen az ő pólója volt. Igazán vicces lehetett ahogy kinéztem benne, de nem igazán érdekelt. Inkább odaléptem az ágyhoz és loptam tőle még egy puszit, közben pedig a kezei után kutattam feldúlt ágyneműk között.
- Majd csak találunk neked valamit. – mondtam nevetve és felhúztam az ágyról. – De azt ne várd el, hogy meg is etesselek. – incselkedtem vele és miután megpróbált ezért a húzásomért magához rántani én kibújtam a kezei közül és mint egy pajkos kislány elkezdtem szaladni a konyha irányába.

XoXo H.

Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Felnőtt
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 08.

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:04 pm

~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m~Hálószoba~ ZZ76D6ED82_www.kepfeltoltes.hu_~Hálószoba~ 3015038093_f3a38aeb2b_m

Drága Holly,



Halkan felnevettem, de nem tudtam konkrét választ adni a kérdésére. Talán csak szimplánb tök faszán éreztm magamat a bőrömben, hosszú idő óta először. Eddigis remekül el tudtam mulatni az időmet, de most valami más volt. Sokkal jobbak voltak a dolgok mint eddig. Vele szimplán jobban tudok együtt lenni talán ez a magyarázat, de talán egy kicsit megijesztettek a dolgok. Ha vele is olyan lenne a mint a többi lánnyal valószínüleg felöltöznék és elmennék amíg Ő várna a konyhában, hogy utolérjem. De vele ezt nem bírtam meg tenni. Talán az lett volna a legjobb. Nekem is és neki is. Nem hiszem, hogy tudja, hogy mit vállalt be velem. Na mindegy egy próbát megér. Felvettem az alsónadrágomat és utána indultam. Kcsit eltévedtem a házban mire megtaláltam a konyhát. Hatalmas volt ez a ház és elég jól nézett ki. Nem éppen az én súlycsoportom. Egy magamfajta srác egy ilyet soha nem tudna megfizetni. Mondjuk ha egy kis nem túl hires bandában játszol akkor esélyed sincs, se egy ilyen lányra se egy ilyen házra.
Végre megtaláltam a konyhát és a lányt is. Vigyorogva elkaptam a derekát és magamhoz húztam. Megpuszuiltam az arcát majd lassan elengedtem.



Üdvözlettel,
Dex
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm

- 18 reagek !!!
Folytatás ITT

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~Hálószoba~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Hálószoba~   ~Hálószoba~ I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
~Hálószoba~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Hálószoba
» Szülői hálószoba
» Szülői hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Welcome to New York :: Lakóhelyek :: Hudson ház-
Ugrás: