Welcome to New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to New York

Isten hozott a Nagy Almában, azaz New York-ban! Bulik, botrányok, akár szerelmi sokszögek sokasága vár Rád! Alakítsd te a történéseket!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Ashley Harison
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Abbie Clearweather
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Peyton Tanner
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Thomas Summers
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Patricia Cutteridge
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Ellie Olson
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Alina Stevenson
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Hanna Marin
Matematika terem I_vote_lcapMatematika terem I_voting_barMatematika terem I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Matematika terem I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:20 pm by Hanna Marin

» Játszópajtit akarok
Matematika terem I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 8:29 am by Alina Stevenson

» Alina Steveson
Matematika terem I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:41 pm by Ashley Harison

»  ~Konyha~
Matematika terem I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 1:31 pm by Holly Lea Hudson

» Silver Rose High School
Matematika terem I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:16 am by Patricia Cutteridge

» Nem leszek, mert...
Matematika terem I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:20 pm by Holly Lea Hudson

» °O°o Roxfort o°O°
Matematika terem I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm by Holly Lea Hudson

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
Matematika terem I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:33 am by Vendég

» ~Hálószoba~
Matematika terem I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm by Holly Lea Hudson

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 10:37 pm-kor volt itt.

 

 Matematika terem

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ashley Harison
Admin/Semleges
Ashley Harison


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2011. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : New York

Matematika terem Empty
TémanyitásTárgy: Matematika terem   Matematika terem I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 9:53 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://newyork.hungarianforum.net
Ashley Harison
Admin/Semleges
Ashley Harison


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2011. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : New York

Matematika terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matematika terem   Matematika terem I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 10:07 pm

Matematika terem Blake-Lively-selena_01-19303805-100-100-hlorz_www.kepfeltoltes.hu_
Holly Lea Hudson

Kellemesen elbeszélgettünk Holly-val, nagyon szimpatikusnak tűnt így elsőre.
-Hát, úgy lehet, hogy ő más, mint a többi pasi. Az igazit keresi. - súgtam oda Holly-nak mosolyogva.
-Szerintem van nála esélyed, ha rá akarsz hajtani. - biztattam egy kicsit, mert az így látszólag ráfért. Aztán ki tudja? Lehet, hogy tele van önbizalommal, csak még zárkózott. Hát, majd kiderül.
Amikor kérdezte, hogy ki az az Alison, én csak felnevettem. Sosem csíptem a csajt és tuti nem is fogom.
-Inkább ne akard megtudni. Amúgy a pompon csapat kapitánya, de kerüld el messziről. - figyelmeztettem a csajszit, mert hát itt tényleg meg kell válogatni, hogy kivel barátkozunk és kivel nem.
-A zene, az nekem is nagyon fontos, és nyugi, nem hittem azt, hogy hibbant vagy. - mosolyogtam Holly-ra. Közben felértünk a második emeletre, ahol óráink lesznek. Neki matek, nekem biosz. Megálltam a matekterem előtt, jelezve neki, hogy ez volt az úti célja.
-Hát, ez lenne a matematika terem. Sok sikert a órához, viszont én most megyek, mert át kell még néznem az anyagot. Remélem még találkozunk, szia! - mosolyogtam rá kedvesen, intettem egyet és elmentem az órém helyszínére, ami nevezetesen a biosz terem.
Vissza az elejére Go down
https://newyork.hungarianforum.net
Holly Lea Hudson
Semleges
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jul. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York

Matematika terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matematika terem   Matematika terem I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 10:36 pm

Matematika terem Ashley-Benson-days-of-our-lives-1340817-100-100 Matematika terem B-Lively-blake-lively-14399921-100-100 Matematika terem Ashley-Benson-days-of-our-lives-1340817-100-100

Ashley Harison

- Nahát igazán ritka az olyan pasi akkor amilyen Ő. - mondtam vigyorogva Ash-nek - Tudod van egy amolyan kis kapcsolati gubanc az életemben, de ha az nem lenne akkor tutira ráhajtanék, de így nem hiszem, hogy sok értelme lenne. – próbáltam meg egy kicsit hárítani a dolgot, de lehet, hogy nem csak erről volt szó, hanem más indokom is lehet rá.
Ez a rejtélyes Alison egyre inkább kezdte megmozgatni a fantáziámat. Lehet, hogy suli után lenézek az edzőterembe és szemügyre veszem magamnak. Kitudja talán nem is olyan vészes mint ahogy azt Ash állítja.
- Igazán köszi az idegenvezetést. Majd egyszer meghálálom. Amúgy meg én is nagyon remélem, hogy fogunk még találkozni. – mondtam és egy mosoly kíséretében elköszöntem Ashley-től.
Majd a következő pillanatban vettem egy nagy levegőt és beléptem az új életem első hivatalos tanítási órájára

XoXo H.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Matematika terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matematika terem   Matematika terem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Matematika terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fizika terem I.
» Biológia terem I.
» Kémia terem I.
» Zene terem I.
» Biológia terem II.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Welcome to New York :: Sweet Home Senior High School :: 2. emelet-
Ugrás: