Welcome to New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to New York

Isten hozott a Nagy Almában, azaz New York-ban! Bulik, botrányok, akár szerelmi sokszögek sokasága vár Rád! Alakítsd te a történéseket!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Ashley Harison
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Abbie Clearweather
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Peyton Tanner
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Thomas Summers
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Patricia Cutteridge
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Ellie Olson
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Alina Stevenson
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Hanna Marin
Abbie Clearweather I_vote_lcapAbbie Clearweather I_voting_barAbbie Clearweather I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Abbie Clearweather I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:20 pm by Hanna Marin

» Játszópajtit akarok
Abbie Clearweather I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 8:29 am by Alina Stevenson

» Alina Steveson
Abbie Clearweather I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:41 pm by Ashley Harison

»  ~Konyha~
Abbie Clearweather I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 1:31 pm by Holly Lea Hudson

» Silver Rose High School
Abbie Clearweather I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:16 am by Patricia Cutteridge

» Nem leszek, mert...
Abbie Clearweather I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:20 pm by Holly Lea Hudson

» °O°o Roxfort o°O°
Abbie Clearweather I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm by Holly Lea Hudson

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
Abbie Clearweather I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:33 am by Vendég

» ~Hálószoba~
Abbie Clearweather I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:18 pm by Holly Lea Hudson

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 10:37 pm-kor volt itt.

 

 Abbie Clearweather

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Abbie Clearweather
Admin/Pompon lány
Abbie Clearweather


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jun. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : New York

Abbie Clearweather Empty
TémanyitásTárgy: Abbie Clearweather   Abbie Clearweather I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 6:07 pm

Abigail Jenna Clearweather

Abbie Clearweather Fejlckezdemny

Név: Abigail Clearweather
Becenév: Abbie
Nem: leányzó
Kor: 16
Születési hely, idő: 1994 december 21, New York, USA
Mely közösségbe tartozik karaktered: Pom-pom lányok

Jellem: Nagyjából kedves lány. Ugyan csak a népszerekkel van kapcsolatban, mégis, nem az a fajta, aki leköpi a nála szegényebbeket. Szeret segíteni másokon, persze csak akkor, ha azt vissza is kapja. Egész életében a fényűzés volt a normális, így nem nagyon tudja, hogy milyen nem gazdagnak lenni, nem érzi át mások problémáit. Szülei válása óta idegenekkel zárkozott. A hajrázásban éli ki minden tehetségét, imádja csinálni, soha nem fogja megunni. A csapatkapitányi cím várományosa, ezért nagyon elkötelezett.
A szerelemben hűséges fajta, és most épp nagyon szerelmes. Menthetetlen csokifüggő, és szinte mindig sír a Titanicon. Nagyon szeret mosolyogni, sokan Sunshine-nak hívják az iskolában.

Kinézet: Barna haj, barna szemek, karcsú alak. Minden megvan hozzá, hogy tökéletes pom-pom lány legyen. Ő a csapatkapitány-helyettes, ezért még komolyabban veszi az edzéseket. Többnyire az egyenruhája van rajta, de nagyon szereti a nőies ruhákat. Hogy is nézne ki szakadt farmerben? Bár néha, otthonra, nagyon ritkán felveszi. Sosem sminkeli magát feltünően, épp csak egy leheletnyit.

Előtörténet:-

Szerepjátékos példa: -Engedjen már be, hallja? Tudja, ki vagyok én? Gyerünk már, táruljon szezáám. – Mentem frászt kapok. De komolyan. 10 perce rimánkodok ennek a vén elkényeztetett festménynek, hogy engedjen be, mert beszélnem kell Lil-lel, de semmi. Még csak egy apró rés se amit felfeszíthetnék, vagy valami, ül ott, és bambul előre, meg álmodozik. Tele van már a kiskacsám ezekkel a jelszómániás festményekkel. Egyik nap a könyvtárhoz tartozó átjáró festménye is a jelszót akarta, de én meg nem kérdeztem meg Matt-től. Úgyhogy nem mentem könyvtárba. Na, nem mintha akartam volna, csak meg kellett volna írnom valamit, de aztán úgy voltam vele… Bocsánat, elkalandoztam.
Mellesleg még nem is meséltem, hogy miért akarok bejutni Lilyhez. Az úgy volt, hogy reggel kaptam egy levelet otthonról, hogy anyu bált rendez a téli szünetben. Ami azt jelenti, hogy mindenkit meghív, aki számít. És mivel a Malfoy család is hivatalos, muszáj elújságolnom Lilnek, hogy meg van hívva, mert valószínűleg ő fog megjelenni Scorpius kísérőjeként, muszáj, hogy tőlem értesüljön róla. Ezért felkaptam egyet a nyolc meghívó közül, amiket nekem kell átadnom, és elindultam a Griffendél klubhelyisége felé. És így állok most a „Kövérebbnél is kövérebb” Kövér Dáma előtt, vagyis most már beosonok, mert végre valaki kijött, én meg gyorsan beiszkoltam.

Tanácstalanul álldogálok a lányok hálójához vezető lépcső előtt. Az eddig eszembe se jutott, hogy mi van, ha éppen nála van Scorpius? Akkor mit csinálok? Leülök az ajtó elé, és várom, míg befejezik? Az azért durva lenne. Gyorsan felfutok a lépcsőn, és elkezdek fülelni az ajtón, és szerencsére semmit nem hallok, szóval nagy hévvel rontok be, éééés…

-Liiiiiiiiiiiiiiiiil, nézdnézdnézd. Nézd, mit kapsz. – Gyorsan felpattanok mellé az ágyra, és az orra alá nyomom a meghívót. – Anyám bált rendez karácsonyi szünetben, és Malfoyék is jönnek, így kötelező, hogy mint Mrs. Malfoy ott legyél, és punktum. – Nagyon belelkesültem mikor anyu szólt, hogy kísérők is jöhetnek, most meg aztán nagyon-nagyon, mivel Lil talán az egyetlen igaz barátnőm, az egész iskolában. Elnyúlok az ágyán, és még ő a meghívót nézegeti, és mesélni kezdek. – Képzeld, Matt is jön, és aztán egész szünetben nálunk lesz. Igaz, hogy már egy éve járunk, de még sosem volt nálunk ilyen hosszú ideig. Már alig várom. Gyertyafényes fürdések éééés… Apropó, és veled meg Scorpiussal mi van? Mesélj, olyan rég dumáltunk. – Minden apró részletre kíváncsi vagyok, úgyhogy felülök, és törökülésben nagy szemekkel meredek rá. Most nem menekül.

Hozott reag Elixir of Life-ról, Linn Vaiseyként
Vissza az elejére Go down
Ellie Olson
Admin/Sportló
Ellie Olson


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Jun. 27.

Abbie Clearweather Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbie Clearweather   Abbie Clearweather I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 6:22 pm

Ohh! Annyira tetszik az szj-d, hogy az hihetetlen.
Nagyon tudsz írni, hallod-e! Remek kis műt hoztál össze. (:
Örülök, hogy itt vagy és ha nem bánod, majd elcsípnélek
egy-két játékra. Razz Mellesleg imádom a pb-det. : DD
El vagy fogadva
Vissza az elejére Go down
 
Abbie Clearweather
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~ Abbie dobozkája ~
» Abbie hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Welcome to New York :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: